Projekt moderného rodinného domu na úzky pozemok

TREND 264

Trend 264 je moderný rodinný dom malej veľkostne kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa je malá oddelená toaleta so sprchovým kútom. Ďalej sa na prízemí nachádza veľkopriestorová obývacia izba s krbom , ktorá je spojená s kuchyňou riešenou v tvare “U” a jedálenským kútom. Na hornom poschodí sa nachádza nočná časť domu , ktorá pozostáva z dvoch izieb a kúpeľne s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Jedna z izieb je priestranná spálňa s vlastným balkónom a druhá je menšia detská. Súčasťou domu je tiež vonkajšia terasa na ktorú je priamy prechod z obývacej izby. Dom patrí do energetickej triedy A0 s takmer nulovou spotrebou energie.

Objenať projekt za 1290 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha81,8 m2
  • Celková obytná plocha48,6 m2
  • Stavba na "kľúč"123 000 €
  • Svojpomocná výstavba73 800 €
  • Sklon strechy10 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com