Projekt moderného rodinného domu na úzky pozemok

TREND 264

Trend 264 je moderný rodinný dom malej veľkostne kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa je malá oddelená toaleta so sprchovým kútom. Ďalej sa na prízemí nachádza veľkopriestorová obývacia izba s krbom , ktorá je spojená s kuchyňou riešenou v tvare “U” a jedálenským kútom. Na hornom poschodí sa nachádza nočná časť domu , ktorá pozostáva z dvoch izieb a kúpeľne s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Jedna z izieb je priestranná spálňa s vlastným balkónom a druhá je menšia detská. Súčasťou domu je tiež vonkajšia terasa na ktorú je priamy prechod z obývacej izby. Dom patrí do energetickej triedy A0 s takmer nulovou spotrebou energie.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha81,8 m2
  • Celková obytná plocha48,6 m2
  • Stavba na "kľúč"81 000 €
  • Svojpomocná výstavba56 700 €
  • Sklon strechy10 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com