Projekt moderného rodinného domu na úzky pozemok

TREND 264

Trend 264 je moderný rodinný dom malej veľkostne kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa je malá oddelená toaleta so sprchovým kútom. Ďalej sa na prízemí nachádza veľkopriestorová obývacia izba s krbom , ktorá je spojená s kuchyňou riešenou v tvare “U” a jedálenským kútom. Na hornom poschodí sa nachádza nočná časť domu , ktorá pozostáva z dvoch izieb a kúpeľne s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Jedna z izieb je priestranná spálňa s vlastným balkónom a druhá je menšia detská. Súčasťou domu je tiež vonkajšia terasa na ktorú je priamy prechod z obývacej izby. Dom patrí do energetickej triedy A0 s takmer nulovou spotrebou energie.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha81,8 m2
  • Celková obytná plocha48,6 m2
  • Stavba na "kľúč"81 000 €
  • Svojpomocná výstavba56 700 €
  • Sklon strechy10 °

Zdieľať s priateľmi:

Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu
Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

admin / 04.08.2022

Zariadiť detskú izbu nie je vôbec jednoduché — ide totiž o miestnosť, ktorá má slúžiť viacerým účelom naraz. Preto by ste mali zároveň dodržať potrebné zásady a dokázať tiež popustiť uzdu fantázii. Výsledkom bude funkčná a útulná miestnosť, v ktorej sa deti budú radi zdržiavať.

Interiér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com