Lacný dom na úzky pozemok s nízkou pultovou strechou, vhodný aj ako záhradný domček

TREND 261

Trend 261 je lacný dvojposchodový rodinný dom vhodný na užší pozemok. Dom je vhodný tiež ako záhradný domček alebo chata. Výstavba domu je rýchla a nenáročná a dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V dennej časti na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálenským kútom a malá oddelená toaleta. Súčasťou kuchyne je tiež špajza. Na hornom poschodí sa nachádzajú celkovo 2 izby. Priestranná spálňa s vlastným balkónom a detská izba s priestorom pre pracovisko. Ešte sa tu je kúpeľňa s toaletou a miestom pre vaňu. Dom je taktiež vybavený vonkajšou terasou na ktorú je priamy prechod z obývacej izby.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha79,3 m2
  • Celková obytná plocha42,9 m2
  • Stavba na "kľúč"80 000 €
  • Svojpomocná výstavba56 000 €
  • Sklon strechy8 °

Zdieľať s priateľmi:

Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu
Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

admin / 04.08.2022

Zariadiť detskú izbu nie je vôbec jednoduché — ide totiž o miestnosť, ktorá má slúžiť viacerým účelom naraz. Preto by ste mali zároveň dodržať potrebné zásady a dokázať tiež popustiť uzdu fantázii. Výsledkom bude funkčná a útulná miestnosť, v ktorej sa deti budú radi zdržiavať.

Interiér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com