Lacný dom na úzky pozemok s nízkou pultovou strechou, vhodný aj ako záhradný domček

TREND 261

Trend 261 je lacný dvojposchodový rodinný dom vhodný na užší pozemok. Dom je vhodný tiež ako záhradný domček alebo chata. Výstavba domu je rýchla a nenáročná a dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V dennej časti na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálenským kútom a malá oddelená toaleta. Súčasťou kuchyne je tiež špajza. Na hornom poschodí sa nachádzajú celkovo 2 izby. Priestranná spálňa s vlastným balkónom a detská izba s priestorom pre pracovisko. Ešte sa tu je kúpeľňa s toaletou a miestom pre vaňu. Dom je taktiež vybavený vonkajšou terasou na ktorú je priamy prechod z obývacej izby.

Objenať projekt za 1290 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha79,3 m2
  • Celková obytná plocha42,9 m2
  • Stavba na "kľúč"119 000 €
  • Svojpomocná výstavba71 400 €
  • Sklon strechy8 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com