Lacný dom na úzky pozemok s nízkou pultovou strechou, vhodný aj ako záhradný domček

TREND 261

Trend 261 je lacný dvojposchodový rodinný dom vhodný na užší pozemok. Dom je vhodný tiež ako záhradný domček alebo chata. Výstavba domu je rýchla a nenáročná a dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V dennej časti na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálenským kútom a malá oddelená toaleta. Súčasťou kuchyne je tiež špajza. Na hornom poschodí sa nachádzajú celkovo 2 izby. Priestranná spálňa s vlastným balkónom a detská izba s priestorom pre pracovisko. Ešte sa tu je kúpeľňa s toaletou a miestom pre vaňu. Dom je taktiež vybavený vonkajšou terasou na ktorú je priamy prechod z obývacej izby.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha79,3 m2
  • Celková obytná plocha42,9 m2
  • Stavba na "kľúč"80 000 €
  • Svojpomocná výstavba56 000 €
  • Sklon strechy8 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com