Malý dom vhodný aj ako záhradná chata

PREMIER 86

Premier 86 je dvojposchodový dom menšej veľkostnej kategórie. Dom je vhodný na užšie stavebné pozemky a je ho možné využiť aj ako záhradnú chatu. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni vedľa , ktorej sa nachádza malá oddelená toaleta a práčovňa. Na druhej strane je oddelená kuchyňa , ktorá je riešená v tvare “U”. Ďalej sa na prízemí nachádza priestranná obývacia izba s rohovým krbom spojená s jedálňou. Z obývacej izby je priamy prechod na vonkajšiu terasu. Na hornom poschodí sa nachádza nočná časť domu. Nočná časť pozostáva z troch izieb. Spálňa s vlastným balkónom a dve detské izby s priestorom pre pracovisko a spojeným balkónom. Ďalej tu je kúpeľňa s priestorom pre umiestnenie vane a oddelená toaleta. Pri menších úpravách je možné vytvoriť suterénne priestory. Taktiež tu je možnosť umiestnenia garáže z bočnej strany domu.

Objenať projekt za 2690 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha110,5 m2
  • Celková obytná plocha63 m2
  • Stavba na "kľúč"166 000 €
  • Svojpomocná výstavba99 600 €
  • Sklon strechy45 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com