Malý dom vhodný aj ako záhradná chata

PREMIER 86

Premier 86 je dvojposchodový dom menšej veľkostnej kategórie. Dom je vhodný na užšie stavebné pozemky a je ho možné využiť aj ako záhradnú chatu. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni vedľa , ktorej sa nachádza malá oddelená toaleta a práčovňa. Na druhej strane je oddelená kuchyňa , ktorá je riešená v tvare “U”. Ďalej sa na prízemí nachádza priestranná obývacia izba s rohovým krbom spojená s jedálňou. Z obývacej izby je priamy prechod na vonkajšiu terasu. Na hornom poschodí sa nachádza nočná časť domu. Nočná časť pozostáva z troch izieb. Spálňa s vlastným balkónom a dve detské izby s priestorom pre pracovisko a spojeným balkónom. Ďalej tu je kúpeľňa s priestorom pre umiestnenie vane a oddelená toaleta. Pri menších úpravách je možné vytvoriť suterénne priestory. Taktiež tu je možnosť umiestnenia garáže z bočnej strany domu.

Objenať projekt za 1090 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha110,5 m2
  • Celková obytná plocha63 m2
  • Stavba na "kľúč"108 000 €
  • Svojpomocná výstavba75 600 €
  • Sklon strechy45 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com