Malý dom vhodný aj ako záhradná chata

PREMIER 86

Premier 86 je dvojposchodový dom menšej veľkostnej kategórie. Dom je vhodný na užšie stavebné pozemky a je ho možné využiť aj ako záhradnú chatu. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni vedľa , ktorej sa nachádza malá oddelená toaleta a práčovňa. Na druhej strane je oddelená kuchyňa , ktorá je riešená v tvare “U”. Ďalej sa na prízemí nachádza priestranná obývacia izba s rohovým krbom spojená s jedálňou. Z obývacej izby je priamy prechod na vonkajšiu terasu. Na hornom poschodí sa nachádza nočná časť domu. Nočná časť pozostáva z troch izieb. Spálňa s vlastným balkónom a dve detské izby s priestorom pre pracovisko a spojeným balkónom. Ďalej tu je kúpeľňa s priestorom pre umiestnenie vane a oddelená toaleta. Pri menších úpravách je možné vytvoriť suterénne priestory. Taktiež tu je možnosť umiestnenia garáže z bočnej strany domu.

Objenať projekt za 1690 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha110,5 m2
  • Celková obytná plocha63 m2
  • Stavba na "kľúč"108 000 €
  • Svojpomocná výstavba75 600 €
  • Sklon strechy45 °

Zdieľať s priateľmi:

Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu
Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

admin / 04.08.2022

Zariadiť detskú izbu nie je vôbec jednoduché — ide totiž o miestnosť, ktorá má slúžiť viacerým účelom naraz. Preto by ste mali zároveň dodržať potrebné zásady a dokázať tiež popustiť uzdu fantázii. Výsledkom bude funkčná a útulná miestnosť, v ktorej sa deti budú radi zdržiavať.

Interiér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com