Dom s podkrovím na úzky pozemok

KLASSIK 102

Klassik 102 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a malá oddelená toaleta. Dom je poschodiami rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa nachádza kuchyňa riešená v tvare “L” spojená s jedálňou. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Ďalej tu je priestranná obývacia izba s priamym prechodom na vonkajšiu terasu. Na poschodí sú celkovo tri izby. Dve takmer identické detské izby s priestorom pre pracovisko a spoločným balkónom. Ďalej tu je veľká spálňa a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu. Dom je možné podpivničiť a taktiež je možnosť k objektu pristavať garáž.

Objenať projekt za 1190 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha117,2 m2
  • Celková obytná plocha70,4 m2
  • Stavba na "kľúč"111 000 €
  • Svojpomocná výstavba77 700 €
  • Sklon strechy45 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com