Dom s podkrovím na úzky pozemok

KLASSIK 102

Klassik 102 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a malá oddelená toaleta. Dom je poschodiami rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa nachádza kuchyňa riešená v tvare “L” spojená s jedálňou. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Ďalej tu je priestranná obývacia izba s priamym prechodom na vonkajšiu terasu. Na poschodí sú celkovo tri izby. Dve takmer identické detské izby s priestorom pre pracovisko a spoločným balkónom. Ďalej tu je veľká spálňa a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu. Dom je možné podpivničiť a taktiež je možnosť k objektu pristavať garáž.

Objenať projekt za 1390 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha117,2 m2
  • Celková obytná plocha70,4 m2
  • Stavba na "kľúč"111 000 €
  • Svojpomocná výstavba77 700 €
  • Sklon strechy45 °

Zdieľať s priateľmi:

Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu
Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

admin / 04.08.2022

Zariadiť detskú izbu nie je vôbec jednoduché — ide totiž o miestnosť, ktorá má slúžiť viacerým účelom naraz. Preto by ste mali zároveň dodržať potrebné zásady a dokázať tiež popustiť uzdu fantázii. Výsledkom bude funkčná a útulná miestnosť, v ktorej sa deti budú radi zdržiavať.

Interiér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com