Dom s podkrovím na úzky pozemok

KLASSIK 102

Klassik 102 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a malá oddelená toaleta. Dom je poschodiami rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa nachádza kuchyňa riešená v tvare “L” spojená s jedálňou. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Ďalej tu je priestranná obývacia izba s priamym prechodom na vonkajšiu terasu. Na poschodí sú celkovo tri izby. Dve takmer identické detské izby s priestorom pre pracovisko a spoločným balkónom. Ďalej tu je veľká spálňa a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu. Dom je možné podpivničiť a taktiež je možnosť k objektu pristavať garáž.

Objenať projekt za 1590 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha117,2 m2
  • Celková obytná plocha70,4 m2
  • Stavba na "kľúč"176 000 €
  • Svojpomocná výstavba105 600 €
  • Sklon strechy45 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com