Iba 6,5 metrov široký moderný dom

PREMIER 152

Premier 152 je dvojposchodový rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzke stavebné parcely. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate vo vstupnej chodbe so schodiskom. Vedľa sa nachádza jedná zo spální a malá oddelená toaleta. Ďalej sa na prízemí nachádza veľkopriestorová obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L” s barovým pultom. Z tejto časti domu je priamy prechod na vonkajšiu terasu. Na prízemí sa ešte nachádza kúpeľňa s priestorom pre sprchový kút. Na poschodí sa nachádzajú celkovo 3 izby plus kúpeľňa a oddelená toaleta. Dve detské izby s priestorom pre pracovisko a priestranná spálňa s vlastným balkónom.

Objenať projekt za 1190 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti5
  • Celková úžitková (podlahová) plocha113 m2
  • Celková obytná plocha77,5 m2
  • Stavba na "kľúč"106 000 €
  • Svojpomocná výstavba74 200 €
  • Sklon strechy30 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com