Iba 6,5 metrov široký moderný dom

PREMIER 152

Premier 152 je dvojposchodový rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzke stavebné parcely. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate vo vstupnej chodbe so schodiskom. Vedľa sa nachádza jedná zo spální a malá oddelená toaleta. Ďalej sa na prízemí nachádza veľkopriestorová obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L” s barovým pultom. Z tejto časti domu je priamy prechod na vonkajšiu terasu. Na prízemí sa ešte nachádza kúpeľňa s priestorom pre sprchový kút. Na poschodí sa nachádzajú celkovo 3 izby plus kúpeľňa a oddelená toaleta. Dve detské izby s priestorom pre pracovisko a priestranná spálňa s vlastným balkónom.

Objenať projekt za 1290 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti5
  • Celková úžitková (podlahová) plocha113 m2
  • Celková obytná plocha77,5 m2
  • Stavba na "kľúč"106 000 €
  • Svojpomocná výstavba74 200 €
  • Sklon strechy30 °

Zdieľať s priateľmi:

Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu
Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

admin / 04.08.2022

Zariadiť detskú izbu nie je vôbec jednoduché — ide totiž o miestnosť, ktorá má slúžiť viacerým účelom naraz. Preto by ste mali zároveň dodržať potrebné zásady a dokázať tiež popustiť uzdu fantázii. Výsledkom bude funkčná a útulná miestnosť, v ktorej sa deti budú radi zdržiavať.

Interiér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com