Iba 6,5 metrov široký moderný dom

PREMIER 152

Premier 152 je dvojposchodový rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzke stavebné parcely. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 5-6 člennej rodiny. Vstup je situovaný v prednej časti domu. Po vstupe do domu sa nachádzate vo vstupnej chodbe so schodiskom. Vedľa sa nachádza jedná zo spální a malá oddelená toaleta. Ďalej sa na prízemí nachádza veľkopriestorová obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L” s barovým pultom. Z tejto časti domu je priamy prechod na vonkajšiu terasu. Na prízemí sa ešte nachádza kúpeľňa s priestorom pre sprchový kút. Na poschodí sa nachádzajú celkovo 3 izby plus kúpeľňa a oddelená toaleta. Dve detské izby s priestorom pre pracovisko a priestranná spálňa s vlastným balkónom.

Objenať projekt za 1490 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti5
  • Celková úžitková (podlahová) plocha113 m2
  • Celková obytná plocha77,5 m2
  • Stavba na "kľúč"170 000 €
  • Svojpomocná výstavba102 000 €
  • Sklon strechy30 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com