Malý lacný dom so sedlovou strechou. Patrí medzi obľúbené projekty rodinných domov

BUNGALOW 13

Bungalow 13 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie. Je vhodný na užší stavebný pozemok a svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Projektové riešenie umožňuje rýchlu a finančne nenáročnú výstavbu. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Oproti sa nachádza menšia oddelená toaleta a ďalej kúpeľňa s priestorom pre vaňu. Táto časť rozdeľuje dom na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby spojenej s kuchyňou , ktorá je riešená v tvare “L” a jedálňou. Súčasťou kuchyne je taktiež malá špajza. Z dennej časti je priamy prechod na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sa nachádzajú 2 izby. Priestranná spálňa a veľkosťou takmer identická detská izba s priestorom pre pracovisko. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 890 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha71,3 m2
  • Celková obytná plocha43,7 m2
  • Stavba na "kľúč"79 000 €
  • Svojpomocná výstavba55 300 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com