Malý lacný dom so sedlovou strechou. Patrí medzi obľúbené projekty rodinných domov

BUNGALOW 13

Bungalow 13 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie. Je vhodný na užší stavebný pozemok a svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Projektové riešenie umožňuje rýchlu a finančne nenáročnú výstavbu. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Oproti sa nachádza menšia oddelená toaleta a ďalej kúpeľňa s priestorom pre vaňu. Táto časť rozdeľuje dom na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby spojenej s kuchyňou , ktorá je riešená v tvare “L” a jedálňou. Súčasťou kuchyne je taktiež malá špajza. Z dennej časti je priamy prechod na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sa nachádzajú 2 izby. Priestranná spálňa a veľkosťou takmer identická detská izba s priestorom pre pracovisko. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný aj pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1190 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha71,3 m2
  • Celková obytná plocha43,7 m2
  • Stavba na "kľúč"107 000 €
  • Svojpomocná výstavba64 200 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com