Lacný murovaný dom na úzky pozemok, vhodný aj na záhradný domček, alebo chatu. Možnosť realizácie s pultovou, alebo valbovou strechou

BUNGALOW 203

Bugalow 203 je murovaný dom malej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-člennej rodiny. Dom je taktiež vhodné využiť ako záhradný, alebo rekreačný objekt. Vstup do domu je situovaný na bočnej strane domu. Oproti vstupnej chodbe sa nachádza kúpeľňa spojená s toaletou a priestorom pre sprchový kút. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V nočnej časti sa nachádza spálňa s oddeleným šatníkom. Denná časť pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou , ktorá je riešená v tvare “L” s jedálenským kútom. Súčasťou dennej časti je aj krb. Dom je tiež vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou vďaka svojmu bezbariérovému riešeniu.

Objenať projekt za 990 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti2
  • Celková úžitková (podlahová) plocha33,2 m2
  • Celková obytná plocha21,2 m2
  • Stavba na "kľúč"50 000 €
  • Svojpomocná výstavba30 000 €
  • Sklon strechy35 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com