Lacný murovaný dom na úzky pozemok, vhodný aj na záhradný domček, alebo chatu. Možnosť realizácie s pultovou, alebo valbovou strechou

BUNGALOW 203

Bugalow 203 je murovaný dom malej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 2-člennej rodiny. Dom je taktiež vhodné využiť ako záhradný, alebo rekreačný objekt. Vstup do domu je situovaný na bočnej strane domu. Oproti vstupnej chodbe sa nachádza kúpeľňa spojená s toaletou a priestorom pre sprchový kút. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V nočnej časti sa nachádza spálňa s oddeleným šatníkom. Denná časť pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou , ktorá je riešená v tvare “L” s jedálenským kútom. Súčasťou dennej časti je aj krb. Dom je tiež vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou vďaka svojmu bezbariérovému riešeniu.

Objenať projekt za 790 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti2
  • Celková úžitková (podlahová) plocha33,2 m2
  • Celková obytná plocha21,2 m2
  • Stavba na "kľúč"48 000 €
  • Svojpomocná výstavba33 600 €
  • Sklon strechy35 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com