Menší 3-izbový podkrovný rodinný dom na užší pozemok, vhodný aj ako chata

KOMPAKT 39

Kompakt 39 je 3-izbový dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Dom je vhodné využiť aj ako chatu. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je poschodiami rozdelený na dennú a nočnú časť. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a oddelená toaleta. Ďalej sa tu nachádza kuchyňa riešená v tvare “L” s barovým pultom spojená s veľkopriestorovou obývacou izbou a jedálňou. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Na poschodí sa nachádzajú celkovo dve izby a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Priestranná detská izba vhodná aj pre dve deti a spálňa s vlastným balkónom. Dom je možné čiastočne alebo úplne podpivničiť.

Objenať projekt za 2690 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha108,4 m2
  • Celková obytná plocha59 m2
  • Stavba na "kľúč"163 000 €
  • Svojpomocná výstavba97 800 €
  • Sklon strechy30 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com