Menší 3-izbový podkrovný rodinný dom na užší pozemok, vhodný aj ako chata

KOMPAKT 39

Kompakt 39 je 3-izbový dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Dom je vhodné využiť aj ako chatu. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je poschodiami rozdelený na dennú a nočnú časť. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a oddelená toaleta. Ďalej sa tu nachádza kuchyňa riešená v tvare “L” s barovým pultom spojená s veľkopriestorovou obývacou izbou a jedálňou. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Na poschodí sa nachádzajú celkovo dve izby a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Priestranná detská izba vhodná aj pre dve deti a spálňa s vlastným balkónom. Dom je možné čiastočne alebo úplne podpivničiť.

Objenať projekt za 1490 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha108,4 m2
  • Celková obytná plocha59 m2
  • Stavba na "kľúč"101 000 €
  • Svojpomocná výstavba70 700 €
  • Sklon strechy30 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com