Menší 3-izbový podkrovný rodinný dom na užší pozemok, vhodný aj ako chata

KOMPAKT 39

Kompakt 39 je 3-izbový dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Dom je vhodné využiť aj ako chatu. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je poschodiami rozdelený na dennú a nočnú časť. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a oddelená toaleta. Ďalej sa tu nachádza kuchyňa riešená v tvare “L” s barovým pultom spojená s veľkopriestorovou obývacou izbou a jedálňou. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Na poschodí sa nachádzajú celkovo dve izby a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu alebo sprchový kút. Priestranná detská izba vhodná aj pre dve deti a spálňa s vlastným balkónom. Dom je možné čiastočne alebo úplne podpivničiť.

Objenať projekt za 2290 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha108,4 m2
  • Celková obytná plocha59 m2
  • Stavba na "kľúč"101 000 €
  • Svojpomocná výstavba70 700 €
  • Sklon strechy30 °

Zdieľať s priateľmi:

Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu
Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

admin / 04.08.2022

Zariadiť detskú izbu nie je vôbec jednoduché — ide totiž o miestnosť, ktorá má slúžiť viacerým účelom naraz. Preto by ste mali zároveň dodržať potrebné zásady a dokázať tiež popustiť uzdu fantázii. Výsledkom bude funkčná a útulná miestnosť, v ktorej sa deti budú radi zdržiavať.

Interiér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com