Lacný úzky dom na malý pozemok so sedlovou strechou, presvetlený strešnými oknami Velux. Efekt podkrovia na prízemí

BUNGALOW 10

Bungalow 10 je rodinný dom so sedlovou strechou menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Realizačne ide o jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa sa nachádza malá špajza a oproti kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu. Táto časť dom opticky rozdeľuje na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. Kuchyňa je riešená v tvare “L”. Z dennej časti je taktiež priamy prechod na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sa nachádzajú 2 izby. Priestranná spálňa a menšia detská izba s priestorom pre pracovisko. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 890 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha61,7 m2
  • Celková obytná plocha38,9 m2
  • Stavba na "kľúč"73 000 €
  • Svojpomocná výstavba51 100 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu
Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

Zariaďujeme detskú izbu: rady a tipy na dekorácie

admin / 04.08.2022

Zariadiť detskú izbu nie je vôbec jednoduché — ide totiž o miestnosť, ktorá má slúžiť viacerým účelom naraz. Preto by ste mali zároveň dodržať potrebné zásady a dokázať tiež popustiť uzdu fantázii. Výsledkom bude funkčná a útulná miestnosť, v ktorej sa deti budú radi zdržiavať.

Interiér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com