Lacný úzky dom na malý pozemok so sedlovou strechou, presvetlený strešnými oknami Velux. Efekt podkrovia na prízemí

BUNGALOW 10

Bungalow 10 je rodinný dom so sedlovou strechou menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Realizačne ide o jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa sa nachádza malá špajza a oproti kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu. Táto časť dom opticky rozdeľuje na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. Kuchyňa je riešená v tvare “L”. Z dennej časti je taktiež priamy prechod na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sa nachádzajú 2 izby. Priestranná spálňa a menšia detská izba s priestorom pre pracovisko. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 890 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha61,7 m2
  • Celková obytná plocha38,9 m2
  • Stavba na "kľúč"73 000 €
  • Svojpomocná výstavba51 100 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

Bioklimatické pergoly — riešenie do každého počasia

admin / 22.06.2021

Prichádza leto — čas, kedy mnohí majitelia domov viac premýšľajú nad vylepšením svojich záhrad a terás. Častým problémom je vybrať vhodné zastrešenie. Aby ste vybrali to správne, mali by ste si odpovedať na otázku, či chcete byť chránení len pred slnečnými lúčmi alebo aj pred dažďom. Ak ste si na obe časti odpovedali „áno“ vaše nároky naplní moderná bioklimatická pergola.

Exteriér domu
Záhrada — vizitka vášho domu

Záhrada — vizitka vášho domu

admin / 06.05.2021

Záhrada je považovaná za akúsi vizitku domu. No nielen to je dôvod, prečo sa o jej vzhľad majitelia domov tak veľmi starajú. Záhrada je miesto, kde môžete stráviť veľa krásnych chvíľ s rodinou a užívať si pokojný relax. Prinášame vám niekoľko tipov pre jej skrášlenie.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com