Lacný úzky dom na malý pozemok so sedlovou strechou, presvetlený strešnými oknami Velux. Efekt podkrovia na prízemí

BUNGALOW 10

Bungalow 10 je rodinný dom so sedlovou strechou menšej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Realizačne ide o jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Hneď vedľa sa nachádza malá špajza a oproti kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu. Táto časť dom opticky rozdeľuje na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenským kútom. Kuchyňa je riešená v tvare “L”. Z dennej časti je taktiež priamy prechod na vonkajšiu terasu. V nočnej časti sa nachádzajú 2 izby. Priestranná spálňa a menšia detská izba s priestorom pre pracovisko. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1190 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha61,7 m2
  • Celková obytná plocha38,9 m2
  • Stavba na "kľúč"93 000 €
  • Svojpomocná výstavba55 800 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com