Obľúbený murovaný rodinný dom na malý pozemok s tromi izbami a sedlovou strechou

BUNGALOW 11

Bungalow 11 je murovaný rodinný dom so sedlovou strechou menšej veľkostnej kategórie. Vhodný na úzky stavebný pozemok a realizačne ide o jednoduchú murovanú stavbu bez stropnej konštrukcie. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 3-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Oproti sa nachádza kúpeľňa s priestorom pre rohovú vaňu alebo sprchový kút a menšia oddelená toaleta. Táto časť dom opticky rozdeľuje na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z kuchyne riešenej v tvare “L” , ktorá spolu s jedálňou a obývacou izbou tvorí jeden veľkopriestor. Obývacia izba je vybavená krbom a cez dennú časť je taktiež sprístupnená vonkajšia terasa. V nočnej časti domu sa nachádzajú celkovo 2 izby. Spálňa s množstvom úložného priestoru a detská izba s priestorom pre pracovisko. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1090 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti3
  • Celková úžitková (podlahová) plocha61,9 m2
  • Celková obytná plocha38,6 m2
  • Stavba na "kľúč"93 000 €
  • Svojpomocná výstavba55 800 €
  • Sklon strechy22 °

Zdieľať s priateľmi:

Od projektu ku kolaudácii

Od projektu ku kolaudácii

admin / 12.10.2022

Od prvého premýšľania o vašom novom dome až po moment, keď sa do neho konečne nasťahujete, budete musieť prejsť viacerými dôležitými krokmi. Okrem samotnej realizácie stavby je ich ešte niekoľko. Ktoré to sú, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Stavba domu
Malá veľká záhrada

Malá veľká záhrada

admin / 07.09.2022

Ani pri malom pozemku nemusíte zabudnúť na váš sen o priestrannej záhrade. Pripravili sme si pre vás zoznam rád, ako využiť aj malú záhradku na maximum. Nájdete v nej oázu pokoja a odpočinku, miesto na stretávanie s priateľmi aj pestovanie zeleniny či ovocia.

Exteriér domu

Webstránka:

www.lacne-domy.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@lacne-domy.com